ezoteryka online
Home  |  Dodaj stronę  |  My Account  |  Szukaj  |  Register  |  Suggest a Category  

Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński

Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński http://www.kregarz-poznan.pl Gabinet Terapii Naturalnych Kręgosłupa Chiropraktyki i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, chiropraktyk specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w: bólu pleców, kręgosłupa i stawów, terapii manualnej, nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, lumbago, bólach korzonków, alergiach, odchudzaniu, wykonuje masaże :chińskie kręgosłupa, zdrowotny, japoński, sportowy, odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit, medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, dieta, proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic, detoksykacja, detox, body detoks, oczyszczanie organizmu ziołami, suplementy, phytochi, alveo, radiestezja, wahadła
nastawienie kręgosłupa   nastawienie kręgosłupa poznan   kręgarz   kręgarz poznań   kręgarstwo   kręgarstwo poznań   chiropraktyka   osteopatia   ból szyi   ból głowy   ból stawów   ból pleców   ból pleców poznań   ból kręgosłupa poznań   rwa kulszowa   rwa kulszowa poznan   skrzywie
Medycyna naturalna
Filozofia
Joga

Jul 19, 2011 PRZEMYSŁAW send email to PRZEMYSŁAW

Write a Review   Add to My Favorite   Refer it to Friend   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:
0.00 (out of 5)
Number of ratings: 0 Votes

Inne strony w tej kategori

1. Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan)
Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) pochodzi z południowych Chin. Jest jeszcze mało znanym ziołem w Europie i innych krajach, ale jego właściwości są uniwersalne, ponieważ wzmacnia układ i reguluje wszystkie funkcje organizmu. "Taki jak żeń-szeń tyle że lepszy"- tak zwykli mawiać o tym niezwykłym zielu Chińczycy. Gynostemma pentaphyllum (jiaogulan) wspomaga normalizację ciśnienia krwi oraz poziomu cholesterolu,Przyspiesza także metabolizm oraz reguluje poziom cukru we krwi. Wiele ludzi zauważyło że pijąc herbatę Gynostemma zamiast kawy, czy herbaty o wiele mniej choruje.
Category:

2. "Ogród Nadziei" Wandy Prager
Jesteśmy najstarszym i największym ośrodkiem ezoterycznym w Polsce. Polecamy szereg usług związanych z ezoteryką mi.n Wróżenie, jasnowidzenie, masaże, kręgarstwo, bioenergoterapię, świecowanie uszu, kursy i szkolenia. Zapraszamy do uznanych specjalistów w Polsce m.in. Aida Kosojan Przybysz, Iza Dajwłowska, Aryan Goehling...
Category:

3. Uzdrawianie rekonektywne i The Reconnection
SESJA UZDRAWIANIA REKONEKTYWNEGO
Odczucia podczas sesji uzdrawiania rekonektywnego mogą być zbliżone do odczuć przy innych formach przekazywania energii - jednak NIE JEST to przekazywanie energii. Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie balansu i równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie i integracja.

Odczucia w czasie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne- może to być uczucie radości, lekkości, szczęśliwości, pewnego spokoju i dobrego nastawienia, może to być mrowienie, gorąco, zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka klienta), zapachów, dźwięków, ciężkości, wznoszenia się i inne.

Proces uzdrawiania nie kończy się w momencie zejścia ze stołu - on dopiero się rozpoczął i trwa czasami jeszcze wiele dni. Nikt z nas nie wie - ani klient ani healer, jaki jest zamysł i działanie wyższej inteligencji i dlatego nikt nie może udzielić odpowiedzi na pytanie - jakie będą efekty zabiegu. Najlepiej jest podejść z akceptacją i wdzięcznością do całego procesu oraz z całą swoją radością i niewinnością małego dziecka.

Reconnective Healing wykonywane są w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Zgodnie z tym, co twierdzi dr Eric Perl, trzy zabiegi przynoszą uzdrowienie, jednak nie zawsze tam, gdzie klient się go spodziewa. Może nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym, co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca, który doprowadził do choroby. Są przypadki, w których konkretna choroba jest właśnie bodźcem do transformacji pacjenta i jego przekonań. W takim przypadku klient najpierw potrzebuje dokonać zmiany wzorca funkcjonującego w jego umyśle. Po usunięciu wzorca będącego przyczyną – nastąpi uzdrowienie.

Healer przekazujący ten szczególny rodzaj wibracji klientowi jest z nimi całkowicie zintegrowany. Jednocześnie pozostaje otwarty na to by prowadziła go Wyższa Inteligencja.

Zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z sesji uzdrawiania Reconnective Healing.

POŁĄCZENIE REKONEKTYWNE

The Reconnection® - Ponowne połączenie ze Źródłem
To połączenie z Uniwersum, na poziomie naszych ciał i z naszym prawdziwym JA, wewnętrznym Mistrzem czego skutkiem jest uzdrowienie.


Przyspieszenie Rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach. Połączenie ze Zródłem jest jak wejście na rakietę, która dąży do celu, a nim jest nasze spełnione życie w zgodzie ze sobą, planem naszej Duszy. Reconnection to ponowne zjednoczenie , któremu poddajemy się tylko raz w życiu, by stać się jednością z tą wibracją. Człowiek, który zdecydował się na „połączenie” czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej. Dr. Eric Pearl przyjął te wibracje po raz pierwszy w 1993 roku od Wyższej Inteligencji Wszechświata. Jego zadaniem jest rozprzestrzenianie ich na świecie. Dr Eric Pearl mówi: „Kiedy znowu zostaniesz zakotwiczony przy pomocy tej nowej wibracji, wtedy sam staniesz się częścią tej uzdrawiającej energii. To jest sposób BYCIA". .

Połączenie jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od Reconnection Healing(uzdrawianie) Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość. Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa około 40 minut. Sesja uzdrawiania powinna być poprzedzona sesją uzdrawiania rekonektywnego.

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy.

Po sesji mogą dziać się tzw. CUDA. To, co nie współgra z nową wibracją odchodzi, pojawiają się nowe możliwości, zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy, jaki jest plan naszej duszy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą. Mogą pojawić się nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami. To szansa na całkowitą zmianę życia. Zapraszam na sesje Połączenie ze Zródłem – Reconnection
USTALENIE TERMINU PROCESU POŁĄCZENIA POD NR.TEL.KOM. 697-622-888
Category:

4. Rwa Kulszowa-Kręgarstwo –Masaż - Rybczyński 606998116 Poznań
Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w: bólu pleców, kręgosłupa i stawów, terapii manualnej, nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, lumbago, bólach korzonków, alergiach, odchudzaniu, wykonuje masaże :chińskie kręgosłupa, zdrowotny, japoński, sportowy, odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit, medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, dieta, proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic, detoksykacja, detox, body detoks, oczyszczanie organizmu ziołami, suplementy, phytochi, alveo, radiestezja, wahadła
Category:

5. Chiropraktyka-Rwa Kulszowa-Kręgarstwo –Masaż Kręgosłupa- Rybczyński 606998116
Gabinet Terapii Naturalnych Kręgosłupa Chiropraktyki i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, chiropraktyk specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w: bólu pleców, kręgosłupa i stawów, terapii manualnej, nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, lumbago, bólach korzonków, alergiach, odchudzaniu, wykonuje masaże :chińskie kręgosłupa, zdrowotny, japoński, sportowy, odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit, medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, dieta, proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic, detoksykacja, detox, body detoks, oczyszczanie organizmu ziołami, suplementy, phytochi, alveo, radiestezja, wahadła
Category:
Katalog ezoteryczny