ezoteryka online
Home  |  Dodaj stronę  |  My Account  |  Szukaj  |  Register  |  Suggest a Category  

Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński

Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński Chiropraktyka- Nastawianie Kręgosłupa - Rybczyński http://www.kregarz-poznan.pl Gabinet Terapii Naturalnych Kręgosłupa Chiropraktyki i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, chiropraktyk specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w: bólu pleców, kręgosłupa i stawów, terapii manualnej, nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, lumbago, bólach korzonków, alergiach, odchudzaniu, wykonuje masaże :chińskie kręgosłupa, zdrowotny, japoński, sportowy, odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit, medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, dieta, proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic, detoksykacja, detox, body detoks, oczyszczanie organizmu ziołami, suplementy, phytochi, alveo, radiestezja, wahadła
nastawienie kręgosłupa   nastawienie kręgosłupa poznan   kręgarz   kręgarz poznań   kręgarstwo   kręgarstwo poznań   chiropraktyka   osteopatia   ból szyi   ból głowy   ból stawów   ból pleców   ból pleców poznań   ból kręgosłupa poznań   rwa kulszowa   rwa kulszowa poznan   skrzywie
Medycyna naturalna
Filozofia
Joga

Jul 19, 2011 PRZEMYSŁAW send email to PRZEMYSŁAW

Write a Review   Add to My Favorite   Refer it to Friend   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:
0.00 (out of 5)
Number of ratings: 0 Votes

Inne strony w tej kategori

1. Uzdrawianie Rekonektywne i The Reconnection
Reconnective Healing - Uzdrawianie Rekonektywne - REWELACYJNA METODA UZDRAWIANIA z USA - której "ojcem" jest DR ERIC PERL ... Błyskawiczne działanie, pełne bezpieczeństwo, niebywały komfort i rewelacyjne efekty...

The Reconnection - POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM - PONOWNE PODŁĄCZENIE. DECYDUJĄC SIĘ NA PODŁĄCZENIE MASZ SZANSĘ NA POPRAWĘ ŻYCIA, BYCIA I ODCZUWANIA oraz to, że MOŻESZ WRESZCIE POLUBIĆ I ZROZUMIEĆ SIEBIE....

Metoda, która dopiero co zawitała do Europy z USA., gdzie jest praktykowana od 13 lat. Szczegóły jej poznasz czytając książkę Erica Pearl'a "Połączenie ze Źródłem. The Reconnection" - jesienią 2009r została wreszcie przetłumaczona na język polski.

KILKA SŁÓW O ZABIEGU UZDRAWIANIA REKONEKTYWNEGO:

Standardowa sesja trwa od 30 do 45 minut.
Koszt zabiegu jest ustalany indywidualnie przez healera. W Polsce są to ceny rzędu 120-150zł za jeden zabieg.

Jednak jak mówi Eric Pearl- twórca metody - "Uzdrawianie jest swego rodzaju podróżą, a nie punktem docelowym. Proces nie przestaje działać... ponieważ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY.
(...)
Sesje często trwają nadal, wykraczając poza czas spędzony przez klienta w gabinecie"

Eric Pearl zaleca przeprowadzenie od 1 do 3 zabiegów uzdrawiania rekonektywnego. Jeden w przypadku mniejszych problemów zdrowotnych, a także dla osób zdrowych przed zabiegiem podłączenia 3 zabiegi w przypadku chorób zaawansowanych i trudniejszych przypadków.

"Jak wiele potrzeba uzdrawiajacych sesji? Tyle, by osoba mogła zaakceptować fakt uzdrowienia. Nie ma dwóch jednakowych płatków śniegu, nie ma też dwóch identycznych uzdrawiających sesji"


Nie ma żadnych gwarancji, że Reconnective Healing da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje.

To Wyższa Inteligencja kieruje rezultatem i wprowadzeniem wibracji do ciała pacjenta.

Rezultaty Reconnection Healing są natychmiastowe, od usunięcia bólu czy różnego rodzaju chorób fizycznych do osiągnięcia równowagi umysłowej. Osoby poddające się zabiegowi odczuwają głęboki spokój i harmonię.

Ta metoda różni się od bioenergioterapii. Nie przykłada się rąk, a mimo to odczucie wibracji pojawia się u każdego, nawet najbardziej niedowierzającego i krytycznie nastawionego. Mało tego – odczucia wzrastają wraz z odległością, co zaprzecza prawom fizyki związanym z energią.


Rezultaty działania tych wibracji pozostają widoczne od 15 lat. Dr. Eric Pearl demonstruje działanie tych nowych częstotliwości w wielu szpitalach w Stanach Zjednoczonych. Zjawisko to jest badane i obserwowane przez naukowców i lekarzy na całym świecie.

Reconnection Healing daje również doskonałe rezultaty na odległość.

Proces uzdrawiania rozpoczyna się od momentu podjęcia przez pacjenta decyzji, poprzez czas trwania sesji oraz również po jej zakończeniu.

Dr. Eric Pearl, poprzez którego te wibracje po raz pierwszy dotarły na Ziemię, mówi:

“Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Bądź więc pełen(a) fantazji i otwartości, i przystąp do sesji bez oczekiwań.

Zwracaj tylko uwagę na to, co dzieje się w Twoim ciele.
Podczas zabiegu leżysz na plecach z zamkniętymi oczami.

Healer Ciebie nie dotyka, a jego ręce pozostają w pewnej odległości od Twojego ciała.

Odczucia podczas zabiegu mogą być zbliżone do odczuc przy innych formach przekazywania energii - jednak NIE JEST to przekazywanie energii.
Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta synchronizacja powoduje, że mozliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie balansu i równowagi w każdej komórce ciała ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie i integracja.

Odczucia w czasie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne- może to być mrowienie, gorąco, zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka klienta), zapachów, dźwięków, ciężkości, wznoszenia się i inne.
Po sesji mozna doświadczać uczucia radości, lekkości, szczęśliwości, pewnego spokoju i dobrego nastawienia.

Proces uzdrowienia jaki zapoczątkowuje się i trwa może nastąpić tylko dlatego, że uzyskuje się wczesniej równowagę i harmonię. To jedna z tajemnic skuteczności zabiegu Reconnective Healing.

Można oczywiscie przyjść na sesję z konkretną intencją uzdrowienia, zaś uzdrowienie może nastąpić natychmiast lub po jakimś czasie.
Proces uzdrawiania nie kończy się w momencie zejścia ze stołu - on dopiero się rozpoczął i trwa czasami jeszcze wiele dni.
Nikt z nas nie wie - ani klient ani healer, jaki jest zamysł i działanie wyższej inteligencji i dlatego nikt nie może udzielić odpowiedzi na pytanie - jakie będą efekty zabiegu.
Najlepiej jest podejść z akceptacją i wdziecznością do całego procesu oraz z całą swoją radością i niewinnością małego dziecka.

Reconnective Healing wykonywane są w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Zabiegi te mogą być wykonywane na odległość (podobnie jak przekazywana jest na odległość Reiki czy Quantum Touch)

Zgodnie z tym, co twierdzi dr Eric Perl, trzy zabiegi przynoszą uzdrowienie, jednak nie zawsze tam, gdzie klient się go spodziewa. Może nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym, co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca, który doprowadził do choroby. Są przypadki, w których konkretna choroba jest właśnie bodźcem do transformacji pacjenta i jego przekonań. W takim przypadku klient najpierw potrzebuje dokonać zmiany wzorca funkcjonującego w jego umyśle. Po usunięciu wzorca będącego przyczyną – nastąpi uzdrowienie.

Healer przekazujący ten szczególny rodzaj wibracji klientowi jest z nimi całkowicie zintegrowany. Jednocześnie pozostaje otwarty na to by prowadziła go Wyższa Inteligencja.
Osoba decydująca się na łączący proces uzdrawiania Reconnective Healing lub proces podłączania The ReConnection, zawiera kontrakt bezpośrednio ze Źródłem. Healer zaś jest wolny od swej woli, zamysłu, ambicji czy ego.

KILKA SŁÓW O ZABIEGU PODŁĄCZENIA:

To połączenie z Uniwersum, na poziomie naszych ciał i z naszym prawdziwym JA, czego skutkiem jest uzdrowienie.
The ReConnection to podłączenie poprzez wibracje do naszego wzorca, czyli doskonałości funkcjonowania - blue print.
Te uzdrawjające częstotliwości są naszym szerokopasmowym połączeniem, poprzez które przechodzi całe spektrum światła i informacji. Dzięki tym nowym poziomom jesteśmy w stanie połączyć się ponownie ze Źródłem i zniwelować naszą separację z nim.

Dr. Eric Pearl przyjął te wibracje po raz pierwszy w 1993 roku od Wyższej Inteligencji Wszechświata. Jego zadaniem jest rozprzestrzenianie ich na świecie. Dr Eric Pearl mówi:

„Kiedy znowu zostaniesz zakotwiczony przy pomocy tej nowej wibracji, wtedy sam staniesz się częścią tej uzdrawiającej energii. To jest sposób BYCIA.”

The ReConnection to ponowne zjednoczenie, któremu poddajemy się tylko raz w życiu, by stać się jednością z tą wibracją. Koncentrując się na niej przywołujemy nasze ciała do doskonalej równowagi.
Ponowne zjednoczenie /podłączenie następuje poprzez axiatonal – system linii, który jest nowym systemem przekazanym nam przez Wyższą Inteligencję. Jest to system nieskończonych linii, łączących nas ze wszystkim, co jest.

Axia oznacza architekturę Uniwersum, świętą kosmiczną geometrię.
Tnal oznacza kolor, światło, dźwięk, wibracje.
System Axiatonal umożliwia tym unikalnym wibracjom ustalać nowe standardy w uzdrawianiu i samorozwoju.

Podczas podłączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Następuje podłączenie pozostałych łańcuchów DNA i integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości.
POŁĄCZENIE jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od Reconnection Healing.

Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość.
Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa od 45 do 60 minut.
Podłaczasz sie tylko jeden raz w życiu - tego zabiegu się nie powtarza.

Cena Podłączenia ma wymiar symboliczny i jest niezmienna - odgórnie ustalona przez Erica Pearla - wynosi 333$ (w krajach z walutą Eur - to 333Eur) Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333. Taką cenę powinien Ci powiedzieć healer u którego chciałbyś sie podłączyć. Zapłata innej ceny wiąże się z możliwością niezaistnienia wymiany energetycznej i problemów z uaktywnieniem się wibracji i dostępem do informacji.
Zabieg podłączenia wprowadza wibracje światła do DNA i pomaga nawiazać kontakt z jakąś niepojętą mądrością i polem wszechwiedzy i nie
wiadomo do końca czym jeszcze - Eryk Pearl określa to jako "Źródło"
W czasie tego zabiegu podłączenia odbywa się swego rodzaju "kreślenia linii" przez healera na ciele osoby leżącej i poddającej sie zabiegowi. W tym
czasie zdarza się mnóstwo niesamowitych doznań i są indywidualne dla każdego i mogą być inne pierwszego i drugiego dnia. Od czysto kinestetycznych (wrażenia czuciowe na skórze, w ciele, nieopanowywalne skurcze i drgania mięśni, poruszanie się kończyn itp) po pojawianie się obrazów pod powiekami (w niesamowitych, trudno opisywalnych kolorach), słyszenie dźwięków, czucie zapachów, smaków itp.
Ludziom np po podłączeniu mogą uaktywnić się zdolności jasnowidzenia, bycia medium, channelingowe, pisma automatycznego itp - oczywiscie nie zawsze sie tak dzieje i nie u każdego, ale zdarza się. Tak czy inaczej każdy czuje zmiany w sobie i tak jakby dostawał klucz do lepszych wymiarów.
Poprawia się odporność, pojawia sie zdolność samoistnego przyspieszonego powrotu do zdrowia itp.
Osoba, która doświadczyła podłączenia staje się w jakiś niewytłumaczalny sposób punktem odniesienia dla innych - tzn rodzina, bliscy mimo że sami nie mieli kontaktu z metodą - jakby dopasowują się twoich wibracji i przemian i sami odczuwają zmiany - może się to objawiać innym spojrzeniem na świat, wyciszeniem lub oczyszczaniem intensywnym, zwiększeniem poziomu energi . .. i tak dalej.

Z reguły proces podłączania The ReConnection powinien być poprzedzony zabiegiem Reconnective Healing - w ilości od 1 do 3.

Decydując się na PODŁĄCZENIE otrzymujesz klucze do Nowego Wymiaru Własnego Ciebie - zdrowiejesz, masz więcej czasu, pogody ducha, wolniej się starzejesz, dostrzegasz więcej znaków i wskazówek i łatwiej porozumiewasz się z intuicją. Bywają przypadki kiedy po podłączeniu ujawniają sie zdolności w zakresie jasnowidzenia, świadomego śnienia lub śnienia z rozumieniem, pisma automatycznego, channelingu, uzdrawiania innych.


Jeśli decydujesz się na zabieg - sprawdź uprawnienia osoby, która będzie go wykonywała.

Do wykonywania zabiegów uzdrawiania Reconnective Healing trzeba legitymować się certyfikatem ukończenia seminarium I i II stopnia jakie organizuje Eric Pearl (i tylko on ma prawo nauczania tej metody !)
Do wykonywania zabiegów podłączenia trzeba legitymować się certyfikatem ukończenia seminarium III stopnia - również organizowanego tylko przez Erica Pearla.
Możesz sprawdzić uprawnienia healera na oficjalnej stronie The Reconnection wpisując w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko.


W chwili obecnej tylko kilkoro Polaków ma certyfikaty potwierdzające międzynarodowe uprawnienia w zakresie metody The Reconnetive Healing i The Reconnection.

Odpowiedzi na pytania w zakresie metody udziela Marcin Marcinkowski - Reconnective Healing & The Reconnection Practitioner - mail: marcinkowski@op.pl

Więcej szczegółów na www.uzdrawianierekonektywne.eu
Category:

2. Centrum Medycyny Naturalnej Katowice - Metoda Silvy, Bioenergoterapia
Zapraszamy na kursy Samokontroli Umysłu metodą Silva. Oferta licznych terapeutów: medycyna chińska, psychoterapia, kręgarstwo, ezoteryka, akupunktura. Nasi specjaliści posiadają fachową wiedzę oraz udokumentowane kwalifikacje medyczne. Polecamy masaże odmładzające i odchudzające, diety odchudzające. Tarocistka zaprasza na wróżby z kart i fotografii. Zapraszamy na autorską metodę masażu akupresurowo-limfatycznego, terapii ruchem. Doradzamy w leczeniu różnych schorzeń, pomoc psychologiczna w rozwiązywaniu życiowych trudności. Znajdujemy się w centrum Katowic.
Category:

3. Rwa Kulszowa-Kręgarstwo –Masaż - Rybczyński 606998116 Poznań
Gabinet Terapii Naturalnych Schorzeń Kręgosłupa i Masażu Poznań Tel. 606998116, Przemysław Rybczyński terapeuta dyplomowany, specjalista terapii naturalnych i schorzeń kręgosłupa, skutecznie pomagam w: bólu pleców, kręgosłupa i stawów, terapii manualnej, nastawieniu kręgosłupa, kręgarstwie, rwie kulszowej, dyskopatii, kręgozmyku, przepuklinie krążkowej kręgosłupa, wypadnięciu dysku, skrzywieniach kręgosłupa - skoliozach, rehabilitacji, lumbago, bólach korzonków, alergiach, odchudzaniu, wykonuje masaże :chińskie kręgosłupa, zdrowotny, japoński, sportowy, odchudzający, likwidujący tkankę tłuszczową i cellulit, medycynę chińska, akupresurę, bioterapie, dieta, proponuje zabiegi: odchudzające, rolletic, detoksykacja, detox, body detoks, oczyszczanie organizmu ziołami, suplementy, phytochi, alveo, radiestezja, wahadła
Category:

4. KRĘGARSTWO, NASTAWIANIE KRĘGOSŁUPA - LEKARZE
CENTRUM TERAPII NATURALNYCH REMEDIUM NATURA

oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami.

Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Ostrowie Wlkp, Kaliszu).

Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski.

Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa).

Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

Oferujemy państwu nowoczesną i doskonalą metodę diagnozy OBERON i ICEBERG.

Poznań, ul. Hetmańska 15-19, rejestracja pod tel. 661 13 17

Swarzędz, ul. Kórnicka 17, rejestracja pod tel. 608742332

Wrocław, ul. Gajowicka 145 a /1, rejestracja pod tel. 0505183030

KONTAKT Z LEKARZEM 608742332

PIERWSZA KONSULTACJA DARMOWA

Dodatkowa informacja na stronie www.remedium-natura.eu
Category:

5. Uzdrawianie rekonektywne i The Reconnection
SESJA UZDRAWIANIA REKONEKTYWNEGO
Odczucia podczas sesji uzdrawiania rekonektywnego mogą być zbliżone do odczuć przy innych formach przekazywania energii - jednak NIE JEST to przekazywanie energii. Jest to pomoc w dopasowaniu i synchronizacji poziomu wibracji ciała klienta z wibracją energii, światła i informacji Universum. Ta synchronizacja powoduje, że możliwe staje się dokonanie transformacji, stworzenie balansu i równowagi w każdej komórce ciała, a co za tym idzie - ich uzdrowienie i integracja.

Odczucia w czasie sesji uzdrawiania są bardzo indywidualne- może to być uczucie radości, lekkości, szczęśliwości, pewnego spokoju i dobrego nastawienia, może to być mrowienie, gorąco, zimno, ale także intensywne widzenie kolorów, odczuwanie dotyku (mimo, że healer nie dotyka klienta), zapachów, dźwięków, ciężkości, wznoszenia się i inne.

Proces uzdrawiania nie kończy się w momencie zejścia ze stołu - on dopiero się rozpoczął i trwa czasami jeszcze wiele dni. Nikt z nas nie wie - ani klient ani healer, jaki jest zamysł i działanie wyższej inteligencji i dlatego nikt nie może udzielić odpowiedzi na pytanie - jakie będą efekty zabiegu. Najlepiej jest podejść z akceptacją i wdzięcznością do całego procesu oraz z całą swoją radością i niewinnością małego dziecka.

Reconnective Healing wykonywane są w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Zgodnie z tym, co twierdzi dr Eric Perl, trzy zabiegi przynoszą uzdrowienie, jednak nie zawsze tam, gdzie klient się go spodziewa. Może nie wystąpić zmiana na poziomie fizycznym, ale nastąpi ona na poziomie uczuciowym lub mentalnym, co w rezultacie da zrozumienie potrzeby zmiany wzorca, który doprowadził do choroby. Są przypadki, w których konkretna choroba jest właśnie bodźcem do transformacji pacjenta i jego przekonań. W takim przypadku klient najpierw potrzebuje dokonać zmiany wzorca funkcjonującego w jego umyśle. Po usunięciu wzorca będącego przyczyną – nastąpi uzdrowienie.

Healer przekazujący ten szczególny rodzaj wibracji klientowi jest z nimi całkowicie zintegrowany. Jednocześnie pozostaje otwarty na to by prowadziła go Wyższa Inteligencja.

Zapraszam wszystkich chętnych do skorzystania z sesji uzdrawiania Reconnective Healing.

POŁĄCZENIE REKONEKTYWNE

The Reconnection® - Ponowne połączenie ze Źródłem
To połączenie z Uniwersum, na poziomie naszych ciał i z naszym prawdziwym JA, wewnętrznym Mistrzem czego skutkiem jest uzdrowienie.


Przyspieszenie Rozwoju i niezwykła przemiana na wielu poziomach. Połączenie ze Zródłem jest jak wejście na rakietę, która dąży do celu, a nim jest nasze spełnione życie w zgodzie ze sobą, planem naszej Duszy. Reconnection to ponowne zjednoczenie , któremu poddajemy się tylko raz w życiu, by stać się jednością z tą wibracją. Człowiek, który zdecydował się na „połączenie” czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii (axiotonal system). To system nieskończonych linii, łączących wszystko ze wszystkim. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej. Dr. Eric Pearl przyjął te wibracje po raz pierwszy w 1993 roku od Wyższej Inteligencji Wszechświata. Jego zadaniem jest rozprzestrzenianie ich na świecie. Dr Eric Pearl mówi: „Kiedy znowu zostaniesz zakotwiczony przy pomocy tej nowej wibracji, wtedy sam staniesz się częścią tej uzdrawiającej energii. To jest sposób BYCIA". .

Połączenie jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od Reconnection Healing(uzdrawianie) Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość. Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa około 40 minut. Sesja uzdrawiania powinna być poprzedzona sesją uzdrawiania rekonektywnego.

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy.

Po sesji mogą dziać się tzw. CUDA. To, co nie współgra z nową wibracją odchodzi, pojawiają się nowe możliwości, zmienia się sposób patrzenia na świat, poszerza się świadomość kim jesteśmy, jaki jest plan naszej duszy. Poprawia się zdrowie, wychodzimy na prostą. Mogą pojawić się nowe talenty, dary (np. jasnowidzenie), większa sensytywność, widzenie rzeczy takimi jakimi są. Wibracja ta daje mnóstwo siły i odwagi, by iść za swoimi marzeniami. To szansa na całkowitą zmianę życia. Zapraszam na sesje Połączenie ze Zródłem – Reconnection
USTALENIE TERMINU PROCESU POŁĄCZENIA POD NR.TEL.KOM. 697-622-888
Category:
Katalog ezoteryczny